שמלות כלה וערב איכותיות בתפירה אישית

שמלת כלה מיוחדת ומרשימה  ליום המיוחד שלך או שמלת ערב לאירוע חשוב, בתפירה אישית ומקצועית אשר תתאים את מידותייך בהתאמה רבה,ובדיוק רב תוך כדי דגש על נוחות מקסימלית ועיצוב שיקי ורענן.

שמלת הכלה שלי – מזל טוב, הגיע הרגע ואתם בעיצומם של ימי אירגונים וסידורים לכבוד יום חתונתכם.

ברשותנו דוגמאות רבות של שמלות כלה וערב אשר נתפרו במיוחד עבור הכלות שלנו ובני משפחותיהן, השימוש בבדים האיכותיים ביותר, והיד המקצועית אשר תופרת שמלות לבתי העסק הנבחרים בתחום. אצלנו אין קולקציות ואין מעצבים. תפקידך רק לתת לנו השראה באיזה סגנון שמלה את מעוניינת והשמלה תיתפר במיוחד עבורך לרגל היום המיוחל.

שמלת ערב לכלה- בימינו מלבד שמלת כלה, נהוג שכלות גם מחליפות תלבושת לשמלת ערב מפוארת. בסטודיו שלנו תיהנו גם ממבחר שמלות כלה מעוצבות וגם ממגוון שמלות ערב יוקרתיות. הדבר יוצר אפשרות בחירת שמלת כלה וערב המתכתבות אחת עם השנייה.
שושבינות- היום בישראל כמו באמריקה נהוג לבחור בשמלות עבור שושבינות הכלה. מדובר למעשה בשמלות ערב יוקרתיות שיכולות להיות זהות או דומות בסגנון או גוניהן. את השמלות יהיה ביכולתכם לקנות או להשכיר מאתנו.
אם הנשואה הטריה או החתן- מעצם המעמד גם אם הכלה או שמא החתן מתבקשת להופיע לחתונה במיטב מחלצותיה, עם שמלת ערב יוקרתית, מרשימה ומחמיאה. באמצעות הזמנתה מאתנו באותה כתובת לאתר יימנעו מצבים מביכים שבמסגרתם אם הנשואה הטריה ואם החתן מגיעות לאירוע בשמלות במידה רבה יותר מידי דומות.
אילו בן המצוות- בימינו מרובים מעדיפים לערוך אירוע בר ובת מצווה מפואר. אפילו למעמד זה מומלץ שאם יש להם השמחה תופיע בשמלת ערב חדשה ויפה.
שאר בנות המשפחה –באירוע יש דוגמת חתונה או בר מצווה גם שאר ילדות בני המשפחה מתבקשות להופיע בשמלת ערב מרשימה ומחמיאה. הדבר כמובן בין היתר לאחיות שלהם השמחה, דודות, סבתות, וכן הלאה.
אירוע עסקי- אינו מישהי, גם באירועים עסקיים קיים צורך להופיע יחד עם שמלת ערב מכובדת ויוקרתית, גם אם מדובר בהשקות, הרמות כוסית, תערוכות ואולי כנסים מקצועיים.

You may also like...