מה אנחנו לא עושים בשביל תאריך אחד , יום החתונה שלנו

לאחר הצעת הנישואין השעון מתחיל לתקתק והלחץ גובר . עוד יום עובר וההחלטה מה ללבוש , איך להתאפר ואיזה תסרוקת לעשות הופכת לקשה יותר . המגוון עצום ורוצים את הטוב ביותר, מתלבטים בין שמלות כלה בצבע לבן או שמנת בסגנון קלאסי או נפוח. כדי לעשות קצת סדר בבחירת שמלות כלה ליום החתונה יש להיעזר במספר גורמים .

אז איך בוחרים שמלות כלה ?

תחילה מומלץ להתייעץ עם אנשים שאוהבים אותך ורוצים לטובתך כמו הורים או חברה טובה , יש להגיע עימם אל סלון הכלות שבו את מעוניינת על מנת שיוכלו להעניק לך חוות דעת על מגוון שמלות כלה שתמדדי , משום שבזמן לחץ ובעיקר כי רוצים להרשים את כולם לעיתים לא חושבים על נוחות השמלה , והאם הסגנון מתאים בכלל למי שאת . גורם אחר שמגיע יחד איתך יכול לעזור לך לזהות את היתרונות של השמלה ולגלות באופן מיידי אם יש בה עיצובים שלא מתאימים עבורך . לפני הפגישה עם סלון כלות מומלץ לגבש דעה על סגנון שמלות כלה בה את מעוניינת , האם את מעוניינת במחוך וחצאית או שבכלל בשמלה קלאסית שנשפכת על הגוף או אולי בא לך לשלב באירוע שתי שמלות כלה מעוצבות שידהימו את כולם . ככל שתדעי מה את רוצה כך תחסכי זמן רב בבחירת שמלות כלה ומעצבת השמלות תוכל לכוון אותך אל השמלה שאת מעוניינת בה. בחירת שמלת כלה חייבת להיות מותאמת למידות הגוף וצבע הגוף ולהסתיר את האיברים שאת לא מעוניינת שייראו . לפני שאת סוגרת עסקה עלייך למדוד את השמלה מספר פעמים או לפחות לא למהר להוריד אותה ממך משום שעלייך לבחון אותה על גופך מספר פעמים רב ולשאול את עצמך, האם היא מעניקה לך תחושת בטחון ? נוחות ? האם זו שמלת הכלה שתמיד חלמת עליה ? .

היתרון של סלוני כלות מול מעצבי שמלות היא העובדה שבסלון כלות ניתן לקבל עסקת חבילה המעניקה איפור ועיצוב שיער מלבד השכרת שמלות כלה , בכך את חוסכת זמן רב לבחור אצל מי להתאפר ולאיזה מעצב שיער ללכת . ואף ביום החתונה את מקבלת שירות במקום אחד מבלי לזוז מקום למקום ביום שהוא בין כה וכה לחוץ, כעת נותר לך לבחור .