סלון כלות מקצועי ומפנק

סלון מאובזר ומפנק

סלון כלות  נעים ומאובזר מכיל בתוכו את כל המתקנים הדרושים לפינוק. יהיו בו ג'קוזי, אמבטיות ומקלחות, סלון תסרוקות, חדרי הלבשה, חדרי איפור וחדרי קוסמטיקאיות לשירותי מניקור פדיקור ועוד. כל עובדת מצוידת במבחר אביזרים וחומרים מודרניים ומתקדמים שנועדו לטפל בשיער, בפנים, באיברי גוף שונים ועוד. מעצבת השיער תערוך לכלה תסרוקת ניסיון זמן מה לפני יום האירוע כדי לראות אם היא מתאימה לפניה ולאישיותה, וביום האירוע היא תקדיש לשיערה זמן רב.

שמלת הכלה

הקוסמטיקאיות יערכו לה פדיקור לרגליים ומניקור לידיים, והמאפרות יקדישו לה את מיטב זמנם כדי לאפר את פניה ולשוות להם מראה קורן ומאיר. כמובן, שאת מרבית תשומת הלב תמשוך שמלת הכלה שנתפרה והוכנה בעמל רב שכלל: עיצוב, תפירת עילית, מדידות, תיקונים ועוד. השמלה תולבש על הכלה מיד לאחר כל ההכנות האחרות, ויותאמו אליה פרטי הלבוש הנוספים שהוכנו. הינומה, שובל, חגורות, חצאיות ועליוניות אם קיימות ועוד. היא תחזיק את זר הכלה הפורח ותיראה במיטבה.

דאגה עד לפרט האחרון

סלון כלות ידאג לכל דבר ביום המיוחד והכלה תהיה משוחררת מכל הטרדות שקשורות בהופעתה. מומחיות הסלון מכירות היטב את כל הנושא ויש להן ניסיון רב בתחום. מנהלי הסלון יודעים להבין לנפש הכלה והם יסייעו לה בכל שאלה ובקשה. המטרה הסופית היא להביאה אל החופה עם הופעה מרגשת ומיוחדת. ביטחון עצמי זה חלק מהעניין, והיא תקבל אותו בכמויות נדיבות בעת ההכנות ולאחריהן. הצעידה אל חופה נחשבת לרגע שיא, וכאשר היא תצעד אליה עם בן זוגה היא תיראה קורנת ומאושרת.