בחירת שמלת כלה

היום הגדול מתקרב, ובנוסף לכל הבחירות שעליך לעשות לקראת החתונה, יש לך בחירה חשובה אם לא ה-חשובה, והיא בחירת שמלת כלה איתה תצעדי לעבר החופה.

כל כלה חלמה כבר מגיל צעיר על שמלת הכלה שלה ודמיינה אינספור פעמים את ערב החתונה שלה, כמה יפה היא תהייה, זוהרת ומלכותית.

אז לפני שאת יוצאת למסע, קחי כמה עצות שימושיות לבחירת שמלת הכלה.

לא בדקה ה-90!! אל תשאירי את מלאכת בחירת השמלה לרגע האחרון מכיוון שזה לא תורם להפגת הלחץ שקיים לפני האירוע אלא רק עוזר לו להתגבר. קחי לעצמך כחצי שנה מראש כשאת מתחילה לחפש. לפני שאת ניגשת לחנויות הקדישי זמן לטובת חיפוש מאסיבי של שמלות שאת אוהבת וסגנונות שאת חושבת שמתאימים לך ושאליהם את מתחברת. עם הדגמים שאהבת, תפני לסלוני כלות ותמדדי שמלות דומות באותם קווים. ייקח לך זמן עד שתיסגרי על סלון מסויים ובאותו סלון ייקח זמן עד שתיסגרי על שמלה מסויימת. ולאחר שאת סוגרת סלון ושמלה יש בדרך כלל מספר מדידות על מנת להתאים לך את השמלה למבנה הגוף שלך, לגובה שלך ולהיקפים.

תיעזרי באדם שאת סומכת עליו!! לא כל הכלות מצליחות להחליט לבד על בחירת שמלת הכלה מתוך אלפי שמלות כלה ויש אשר אפילו חוששות לעשות את הבחירה על סמך טעמן האישי בלבד. לכן מומלץ ללכת עם קרוב או קרובה אשר אתן נותנות בו אמון מלא ויודעות שהוא יביע דעה אמיתית. צריך להכין את המלווים שלך לימים מפרכים ומעייפים לעיתים מכיוון שלא כולן סוגרות על השמלה הראשונה שהן מודדות ויש בנות ששלב הבחירה נמשך זמן ארוך מהרגיל. לכן האדם שבא אתכן צריך להיות סבלני ורגוע ולתת דעה מתוך אהבה ולא מתוך חוסר סבלנות.

בחרי שמלה שנוחה לך!! המון כלות מחליטות ללבוש ליום החתונה את שמלת החלומות שלהן. לעיתים שמלת החלומות היא לא כזאת חלומית ואידיאלית מאחר והיא יכולה להיות מסורבלת וכבדה ולכלה תהייה בעייה "לסחוב" אותה ערב שלם. את לא אמורה להיראות נגררת בשמלה שלך, את צריכה להיות נינוחה, קלילה ולהרגיש בבית. וזה אפשרי לגמרי.

והעצה החשובה ביותר היא: תהני מתהליך הבחירה!!! תעשי את הדברים בכיף. זה ישתלם בסוף!